Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro
IMIENINY: Klaudyny, Romana, Tomasza
EUR: 4.2419 CHF: 3.6266
USD: 3.5965 GBP: 4.7662
Logowanie
 

W Mrągowie 400 zawodników z całego świata rozegra ponad 600 meczów

Tenis ziemny

Mamy wspaniałą informację dla kibiców tenisa! 26t czerwca w naszym województwie (konkretnie w Mrągowie) zagości cykl ITF Men’s Futures, który będzie trwał aż… 6 tygodni! W tym czasie blisko 400 zawodników z całego świata rozegra ponad 600 meczów.

Aleksander Fereniec – współorganizator turnieju Warmia Mazury Open ma nadzieje, że turniej zadowoli nawet najbardziej wybrednego kibica.

Wszyscy się cieszymy, wszystko idzie zgodnie z planem, czy będzie to wielki tenis, zobaczymy.Ranga jest otwarta, mogą pojawić się najzdolniejsi młodzicy, juniorzy. Liczę, że pojawi się zawodnik z „jedynką” z przodu, czyli poniżej dwusetnego miejsce ITF

– powiedział Aleksander Fereniec.
A. Fereniec

A jeśli tenis na Warmii i Mazurach – to nie może zabraknąć w gronie organizatorów Wojciecha Włodarczyka. Prekursor tej dyscypliny sportu w naszym regionie już zaciera ręce i myśli o… kolejnych edycjach.

Dla mnie powrót do tenisa zawodowego, to jest niesamowite wyzwanie. Jestem po wstępnych rozmowach z właścicielami tego cyklu turniejów, że w przyszłym roku memoriał Włodarczyka wraca

– powiedział Wojciech Włodarczyk, który liczy na przyjazd Jerzego Janowicza do Olsztyna.

W. Włodarczyk
Kibiców tenisa na Warmii i Mazurach czeka zatem prawdziwy maraton. 6 turniejów pod rząd ITF Men’s Futures Warmia Mazury Open w Mrągowie – pierwszy z nich rozpocznie się 26 czerwca, a ostatni zakończy się… 6 sierpnia.


P.Świniarski/asocha

 

 

ZOBACZ TAKŻE

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV