Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W nocy zmarła trzecia nastolatka z Dąbrówna!

Tragiczny wypadek na trasie Dąbrówno-Działdowo

Lekarzom nie udało się uratować życia trzeciej z nastolatek, które w czwartek rano (22 grudnia) uczestniczyły w wypadku koło Brzeźna Mazurskiego. 

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia na drodze wojewódzkiej numer 542 między Działdowem i Rychnowem.

Trzy nastolatki jechały do liceum w Działdowie razem z 18-letnim kolegą. Skoda, którą kierował chłopak na śliskiej drodze wypadła z zakrętu i uderzyła w drzewo. Jedna z dziewcząt zginęła na miejscu, druga – po południu w szpitalu. Mimo wysiłków, lekarzom nie udało się uratować życia trzeciej ciężko rannej dziewczyny, która zmarła tej nocy w szpitalu w Olsztynie.

W czwartek wieczorem (22 grudnia) tygodnik Nasz Głos Ostróda apelował o oddawanie krwi dla walczącej o życie Pauliny. Nastolatka zmarła na skutek odniesionych obrażeń, ale redakcja nadal prosi ludzi dobrej woli o oddawanie krwi. Rano spod urzędu gminy w Dąbrównie do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie wyjadą samochody i bus, z osobami gotowymi oddać życiodajny płyn.

18-letni kierowca, którego auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo jest w szpitalu. Trwa szczegółowe ustalanie okoliczności tej tragedii.

Tragiczny wypadek na trasie Dąbrówno-Działdowo

Tragiczny wypadek na trasie Dąbrówno-Działdowo

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, krew, śmiertelny wypadek, tragedia, Brzeźno Mazurskie, 18-latki
Tragiczny wypadek pod Działdowem

Na drodze wojewódzkiej numer 542 między Działdowem i Rychnnowem był tragiczny wypadek. - Samochód uderzył w drzewo, jedna osoba nie żyje - relacjonuje starszy aspirant Janusz...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV