Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W Olsztynie pomagamy Wojciechowi Włodarczykowi

Olsztynianie wspierają akcję pomocy Wojciechowi Włodarczykowi. Trener tenisa ziemnego miał poważny wypadek samochodowy i przechodzi kosztowną rehabilitację.

W sobotę i niedzielę na Starym Mieście datki, które mają mu pomóc, będą zbierali wolontariusze. Niedługo też odbędzie się licytacja nietypowych dzieł sztuki związanych z tenisem – mówi prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisa Mirosław Umbras:

00:00 / 00:00

Od poniedziałku – w ratuszu, można obejrzeć tenisowe karykatury, które zostaną w styczniu zlicytowane. To nie lada gratka dla kibiców, bo część malowideł podpisał Jerzy Janowicz.

A oprócz zbierania pieniędzy, w Aquasferze do dyspozycji najmłodszych jest mini kort tenisowy. „To ewenement” – mówi Jerzy Litwiński – dyrektor olsztyńskiego OSiR-u:

00:00 / 00:00

W przyszłym tygodniu olsztyński Urząd Miasta uruchomi również specjalne konto, na które będzie można wpłacać pieniądze przeznaczone na rehabilitację Wojciecha Włodarczyka. (M.Świniarski/as)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Slider, włodarczyk
Pomóżmy Wojtkowi Włodarczykowi

Na olsztyńskim Starym Mieście trwa zbiórka pieniędzy na rzecz Wojciecha Włodarczyka pod hasłem: "Sportowca nie zatrzymasz - pomóżmy Wojtkowi". Organizator wielu tenisowych turniejów międzynarodowych na Warmii...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV