DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro

W Orzyszu odbyły się zawody spinningowe. Najdłuższy szczupak miał prawie 95 cm długości

94,5 cm miała najdłuższa ryba złowiona przez Rafała Osińskiego z Wędkarskiego Klubu Sportowego Piaseczno 2, na Ogólnopolskich Zawodach Spinningowych Grand Prix Polski Teamów. Ale to nie on został został zwycięzcą zawodów w Orzyszu.

Chociaż Osiński złowił najdłuższego szczupaka, to zwycięzcą został Dragon Opole Team w składzie: Michał Kłobut i Krzysztof Żurawski. W ogólnej punktacji zdobyli 13 tysięcy 870 punktów.

2 miejsce zajął Konger Team w składzie Brunon Akonon i Jędrzej Chorążyczewski, a 3 – Filip Biskupski i Mateusz Czajkowski z Lemigo Fox Boax Team.

W zawodach wzięły udział 64 dwuosobowe drużyny z całej Polski m.in. z Torunia, Szczecina, Warszawy, Bydgoszczy i Wrocławia.

Autor: M. Zbrożek
Redakcja: A. Podbielska

Więcej w wędkarstwo, zawody, szczupak
Strażacy z Warmii i Mazur walczą z czasem. W Olecku odbywają się Mistrzostwa Województwa w Sporcie Pożarniczym

Zawodnicy mają za sobą bieg na 100 metrów, ale konkurencji jest o wiele więcej. Jak mówi starszy kapitan Rafał Melnyk z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej...