Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W piątek Zespół Artystyczny Wojska Polskiego zagra w Olsztynie. Bilety na koncert możesz wygrać w Radiu Olsztyn

Fot. rzawp.pl

Najpiękniejsze pieśni patriotyczne w wykonaniu Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego będzie można usłyszeć w piątek (8 grudnia) w hali Uranii. Imprezie patronuje Radio Olsztyn

Pieśni patriotyczne to melodie obecne w każdym domu i znane wszystkim niezależnie od daty urodzenia, poglądów politycznych, czy miejsca w społeczeństwie. To dziedzictwo zawarte w pieśni i historia zapisana w słowach.

W najbliższy piątek o godzinie 17 w olsztyńskiej hali Urania będzie można wysłuchać najpiękniejszych pieśni patriotycznych, które śpiewane były od pokoleń i na stałe wrosły w serca Polaków. Koncert w wykonaniu Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego wpisał się w kalendarz grudniowych wydarzeń Olsztyna.

Koncert jest częścią programu „Niepodległa” z okazji zbliżającego się 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Bilety na to wydarzenie można wygrać na antenie Radia Olsztyn.

Autor: Ł.Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w koncert, pieśni patriotyczne, Hala Urania
Pieniądze na operację 3-letniej Patrycji już są. Teraz zbieramy na rehabilitację

Zespół lekarzy The Painkillers, Kasia Stocka oraz nasi radiowi koledzy Czyści Jak Łza wystąpili na koncercie charytatywnym "Dar serca". Pieniądze z imprezy zostaną przekazane na rehabilitację...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV