Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W sobotę Meble Wójcik podejmą Warmię Energę Olsztyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Anna Dembińska

Już jutro w Elblągu derby piłkarzy ręcznych Warmii, Mazur i Powiśla – Meble Wójcik podejmować będą Warmię Energę Olsztyn. Będzie to pierwsza kolejka rundy rewanżowej rozgrywek I ligi.

W pierwszym meczu tych zespołów rozegranym we wrześniu ubiegłego roku w Olsztynie górą była Warmia, która wygrała zdecydowanie 32 do 24. Podobnie na niedawno rozegranym turnieju towarzyskim w Korszach, w finale spotkały się Warmia i Meble i ponownie górą byli Olsztynianie, tym razem 26 do 24. Ostatnim sprawdzianem Mebli był rozegrany u siebie i wygrany wysoko mecz z II-go ligowym USAR Kwidzyn. Po tym sprawdzianie trener Grzegorz Czapla, w kontekście meczu z Warmią Olsztyn, powiedział, że zespoły o sobie w zasadzie wszystko wiedzą.

00:00 / 00:00

Jutrzejsze spotkanie Mebli Wójcik i Warmii Energii Olsztyn zostanie rozegrane w elbląskiej Hali Sportowo Widowiskowej przy Alei Grunwaldzkiej. Początek meczu o godzinie 17.00.

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Meble Wójcik
Artur Siódmiak: Kluby z Elbląga i Olsztyna powinny być oparte na wychowankach

Czy piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg oraz Warmii Energi Olsztyn mają szansę wrócić do PGNiG Superligi? Między innymi o tym rozmawialiśmy z Arturem Siódmiakiem. Oba kluby...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV