DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

W środę poznamy zwycięzcę Wojewódzkiego Pucharu Polski

W środę (6 czerwca) o godz. 17:00 na Stadionie w Białej Piskiej zabrzmi pierwszy gwizdek finału Wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym zmierzą się Kaczkan Huragan Morąg i GKS Wikielec.

Drużyny, które obecnie występują w III lidze spotkały się już w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski w sezonie 2012/13. W niezwykle emocjonującym spotkaniu rozgrywanym w Ornecie lepsza okazała się drużyna z Wikielca. Choć do przerwy przegrywali 0:2, w drugiej połowie udało im się odrobić straty, a bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w ostatniej minucie meczu Remigiusz Sobociński.

Jak będzie w tym roku? Zapytaliśmy o to trenera Huragana Czesława Żukowskiego.

Jak się gra w finale i nie zdobywa się pucharu, to nie jest to fajna sytuacja. Nie liczy się miejsce w tabeli. To jest jeden mecz, to jest finał. Obie drużyny mają jeden cel, czyli zwycięstwo

– powiedział na antenie Radia Olsztyn trener morążan.

Kaczkan Huragan Morąg – GKS Wikielec
Środa, 06.06.2018r., Stadion Miejski w Białej Piskiej, ul. Sportowa. Wstęp wolny.

Źródło: WMZPN

Więcej w piłka nożna, Puchar Polski, GKS Wikielec, Huragan Morąg
Olimpia Elbląg w ostatniej kolejce odczarowała swój stadion

Drugoligowi piłkarze zakończyli sezon 2017/2018. Zawodnicy Olimpii Elbląg do tej pory w 2018 roku nie potrafili wygrać na własnym obiekcie. Tym razem ta sztuka im się...