DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Warmiacy z Pucharem Burmistrza Korsz

Warmia Energa Olsztyn wygrała turniej piłkarzy ręcznych o Puchar Burmistrza Korsz.

Podopieczni Jarosława Knopika pokonali w półfinale Szczypiorniaka Olsztyn 29:22, a w finale byli lepsi od AZS-u UW Warszawa wygrywając 24:22. Drugoligowy jedynak, w meczu o trzecie miejsce uległ Jurandowi Ciechanów 26:29.

Wynik nie był najważniejszy, liczyło się granie z lepszymi – powiedział trener Szczypiorniaka – Konstanty Targoński.

00:00 / 00:00

Autor: P.Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski

Więcej w Piłka ręczna
„Gdy straciły przewagę, zaczęły im się trząść ręce”. Piłkarki Startu nie dały rady rywalkom z Jarosławia

Start Elbląg rundę wiosenną rozpoczął od bolesnej porażki z JKS Jarosław 28:33. Do przerwy mecz był bardzo wyrównany. Na tablicy najczęściej był remis. Po przerwie elblążanki...