DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro

Warmiacy z tarczą, elblążanie na tarczy – sprawdź, jak grali szczypiorniści z Warmii i Mazur

W 1. lidze piłkarzy ręcznych – Warmia Energa Olsztyn rozbiła na wyjeździe MKS Grudziądz 36:19.

Efektowne zwycięstwo cieszy trenera Daniela Żółtaka, ale jeszcze bardziej – powrót po kontuzji Marcina Malewskiego

00:00 / 00:00

Musieliśmy podejść z pełnym szacunkiem do przeciwnika żeby wygrać i to się udało. Od początku mecz układał się po naszej myśli. Marcin Malewski wszedł w 15. minucie i zdobył sporo bramek, grał zarówno na środku, jak i na lewym skrzydle. Myślę, że w następnym spotkaniu będzie w dobrej dyspozycji, podobnie jak Szymon Hegier. To bardzo dobra wiadomość

– mówił trener Żółtak.

W Superlidze szczypiornistów natomiast kolejna porażka Mebli Wójcik Elbląg. Podopieczni Jacka Będzikowskiego przegrali w Opolu z Gwardią 19:26.

– Tuż przed końcem jednak był jeszcze remis. Rezultat nie odzwierciedla przebiegu spotkania, bo do 52. minuty wynik był otwarty. chcieliśmy wygrać to spotkanie i szybko zostaliśmy skontrowani – ubolewa elbląski szkoleniowiec

Autor: M.Świniarski
Redakcja: K. Piasecka

Więcej w Piłka ręczna, Daniel Żółtak, Meble Wójcik Elbląg, Jacek Będzikowski
Szczypiorniści Warmii Energa wracają na ligowe parkiety

Piłkarze ręczni Warmii Energa Olsztyn wracają do gry po udanym występie w Pucharze Polski i wyeliminowaniu superligowego MMTS-u Kwidzyn. Jutro o 17:00 zmierzą się w walce...