Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Weekend na drogach: 8 wypadków, 40 nietrzeźwych kierowców

Dziewięć osób zostało rannych w ośmiu wypadkach, które wydarzyły się w ten weekend na drogach Warmii i Mazur.

Od piątkowego popołudnia policjanci zatrzymali w regionie 40 nietrzeźwych kierowców.

Gołdap: ucieczka pijanego kierowcy
Pijany kierowca spowodował poważny wypadek w Gołdapi. Samochód, który prowadził zjechał na pobocze i dachował. Kierowca uciekł zostawiając w rozbitym aucie rannego pasażera. Strażacy musieli rozcinać blachy żeby go wyciągnąć. Potem śmigłowiec zabrał rannego do szpitala w Suwałkach. Po kilkudziesięciu minutach, policjanci znaleźli kierowcę. 39-latek z Gołdapi miał prawie 2 promile alkoholu.

Olsztyn: uderzyła w subaru
Tyle samo promili miała mieszkanka Olsztyna, która na ulicy Armii Krajowej uderzyła swoim fordem w jadącego przed nią subaru. Kobieta także uciekła z miejsca kolizji, ale na asfalcie została tablica rejestracyjna jej wozu. Poszkodowany kierowca subaru z bólami kręgosłupa trafił do szpitala. Natomiast godzinę później sprawczynię kolizji przywiózł jej znajomy. 34-latka tumaczyła, że tak się zdenerwowała całą sytuacją, że szybko odjechała do swojego chłopaka i tam wypiła wódkę. Kobiecie grożą 2 lata więzienia.

Mrągowo: 18-letni kierowca pod wpływem amfetaminy
2 lata pozbawienia wolności grożą 18-latkowi z Mrągowa. Zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej chłopak, był pod wpływem amfetaminy. (kwp/mkłod/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, pijany
Śmiertelny wypadek na torach

Tragiczny wypadek na torach. W pobliżu Korsz pod pociąg relacji Olsztyn-Ełk wpadł mężczyzna, który zginął na miejscu. Był on jednym z robotników, którzy pracowali na wiadukcie....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV