Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wiceburmistrz Braniewa zrezygnował ze stanowiska

Urząd Miasta w Braniewie. Fot. M. Sochacki

Winicjusz Sokół złożył rezygnację z funkcji zastępcy burmistrza Braniewa.

Zaskoczenia nie kryje burmistrz Monika Trzcińska, która – jak powiedziała Radiu Olsztyn – była zadowolona z dotychczasowej współpracy.

– Nie znam powodu rezygnacji, to sprawy osobiste i osobista decyzja. Nie próbowałam wpływać na tę decyzję i z przykrością stwierdzam, że nasza dotychczasowa współpraca kończy się z dniem dzisiejszym – podkreśla burmistrz Monika Trzcińska.

Nie wiadomo, czy burmistrz Braniewa powoła zastępcę. Na razie nie ma takich planów i zamierza korzystać z pomocy urzędników tamtejszego ratusza. Monika Trzcińska zastrzegła, że jeżeli nie będzie dawała rady i będzie jej potrzebny ktoś do współpracy to zastanowi się nad wybraniem zastępcy.

00:00 / 00:00

Braniewo planuje w najbliższym czasie rozpoczęcie kilku ważnych dla miasta inwestycji. Głowna – to budowa mostu w centrum miasta. Miasto chce też korzystać z nowego rozdania unijnych dotacji, a to wymaga przygotowania projektów.

Urząd Miasta w Braniewie. Fot. M. Sochacki

 

(mstan/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Braniewo, Monika Trzcińska, wiceburmistrz, zastępca burmistrza
Po wycieku amoniaku w bowarze w Braniewie

W braniewskim browarze trwa ustalanie przyczyn wycieku amoniaku. Jedna osoba została poszkodowana. Do wycieku amoniaku doszło podczas prac przy zbiorniku z tą niebezpieczną cieczą - dowiedział...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV