Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wideokonferencja wojewodów z MSWiA. „Rozmawialiśmy o funkcjonowaniu szpitali powiatowych i hotelach dla medyków”

Fot. MSWiA

Funkcjonowanie szpitali powiatowych, hotele dla medyków oraz izolatoria w każdym województwie – to tematy wideokonferencji przeprowadzonej przez kierownictwo MSWiA z wojewodami.

Jak poinformował wieczorem wiceszef resortu, w wideokonferencji wzięli także przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

W MSWiA odbyła się kolejna, codzienna wideokonferencja z wojewodami. Dziś omawialiśmy tematy m.in. funkcjonowania szpitali powiatowych, hoteli dla medyków oraz izolatoriów w każdym województwie

– napisał na Twitterze wiceszef MSWiA

Wiceminister Szefernaker zamieścił też zdjęcie, na którym widać duży monitor z 14 przedstawicielami urzędów wojewódzkich oraz przedstawicielami MZ i GIS. Wcześniej opublikował zdjęcia, z których wynika, że w wideokonferencji z wojewodami biorą też udział – oprócz Szefernakera – wiceministrowie Maciej Wąsik oraz Błażej Poboży.

Z danych opublikowanych w piątek przez Ministerstwo Zdrowia wynika, że zakażenie koronawirusem potwierdzono dotąd u 3266 osób, z których 65 zmarło.

Maciej Wąsik. Fot. MSWiA

Paweł Szefernaker. Fot. MSWiA

Błażej Poboży. Fot. MSWiA

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za PAP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wojewoda, szpital, hotel, lekarze, narada, MSWiA
Artur Chojecki: Naruszana jest kwarantanna i obowiązujące obostrzenia. Proszę, abyśmy zostali w domach

Tylko wczoraj  policja stwierdziła 18 naruszeń kwarantanny i 85 naruszeń obostrzeń, które funkcjonują od czwartku – mówił na antenie Radia Olsztyn Artur Chojecki, wojewoda warmińsko-mazurski. Wczoraj...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV