Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Olsztynie od soboty. „Chcemy bić kolejne rekordy”

Fot. A. Skrago

W niedzielę  główny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale w Olsztynie – podobnie jak w wielu innych polskich miastach – wydarzenia tegorocznej Orkiestry zaczęły się już w sobotę.

W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

W sobotę do godziny 20 atrakcji nie brakowało w Galerii Warmińskiej. Były występy, pokazy, warsztaty i licytacje – mówi wolontariuszka Anita Zalewska.

00:00 / 00:00

Wieczorem w Galerii Warmińskiej zaprezentowano „Światełko do nieba” w postaci fontann zimnych ogni. Z kolei w galerii Aura przez kilka godzin zabawy, pokazów i licytacji udało się zgromadzić niemałą kwotę – mówi Katarzyna Kaczmarska z galerii Aura.

00:00 / 00:00

W niedzielę  godzinie 11 na specjalną charytatywną kąpielą nad jeziorem Skanda zapraszają morsujący rowerzyści. W stolicy Warmii i Mazur do godziny 20 przygotowano moc koncertów i festynów. Można również pojeździć zabytkowymi autami lub konno, a główna scena na olsztyńskiej starówce będzie grała od godziny 14.25.
Program 28. finału WOŚP we wszystkich miejscowościach województwa znajdziesz tutaj.

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

 

Autor: A. Skrago
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kwesta, Galeria Warmińska, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, finał
Poznaliśmy wynik kwesty na rzecz zabytkowych cmentarzy. Jest lepiej niż rok temu

23 tysiące 566 złotych zebrano podczas 17. kwesty na rzecz ratowania zabytkowych olsztyńskich nekropolii. Zbiórka odbyła się w Dniu Wszystkich Świętych na cmentarzu komunalnym przy ulicy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV