Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wielki finał triathlonu rozegrany zostanie w Elblągu

Elemental Triathlon Olsztyn, fot. Łukasz Węglewski

Latem Elbląg będzie gospodarzem prestiżowej imprezy triathlonowej. W tym roku w Polsce odbędzie się pięć zawodów z cyklu Garmin Iron Triathlon.

Wielki finał rozegrany zostanie w Elblągu 17 lipca – informuje Bogusław Tołwiński, ze Stowarzyszenia ElAktywni. Stowarzyszenie Elaktywni tworzy właśnie specjalną grupę treningową, przygotowującą zawodników z regionu do startu w tym wydarzeniu.

00:00 / 00:00

Zajęcia będą się odbywać w godzinach wieczornych. Przewidziano trzy razy w tygodniu pływanie i treningi biegowe. Dwa razy spinning na rowerze oraz zajęcia na sali gimnastycznej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się o godz. 18 w Hotelu przy placu Słowiańskim.

00:00 / 00:00

 

Dodajmy, że zapisy zawodników są już przyjmowane. Obecnie na liście startowej do Garmin Iron Triathlon zapisanych jest już kilkuset zawodników. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 1 lutego o godz. 18 w Hotelu przy Placu Słowiańskim.

(stan/as)

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pieniądze na spalony kościół znajdzie minister kultury?

Sejm nie znalazł pieniędzy na remont spalonego kościoła w Braniewie, jeden z posłów PiS obiecuje natomiast, że środki znajdzie minister kultury. Na początku roku spłonął dach...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV