DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Wielkie emocje w olsztyńskiej Uranii. Warmia lepsza od lidera z Wągrowca!

To był horror z happy endem. Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn wygrali na własnym parkiecie z liderem pierwszej ligi – Nielbą Wągrowiec po serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry był remis 27:27.

Zagraliśmy bardzo dobrze – przyznaje nowy trener Warmiaków – Marcin Malewski.

00:00 / 00:00

W końcu przełamaliśmy złą passę – dodaje kapitan Warmii Energa – Radosław Dzieniszewski.

…………………………………….

Warmia Energa Olsztyn – Nielba Wagrowiec 27:27 (14:10), karne 5:3
Warmia Energa Olsztyn: Mateusz Gawryś, Kacper Kłodziński oraz Paweł Deptuła, Mateusz Kopyciński (1), Wojciech Golks (6+1), Szymon Hegier (2+1), Michał Sikorski (4+1), Marcin Malewski (5+1), Piotr Dzido, Bartosz Idzikowski, Radosław Dzieniszewski (8), Mateusz Kosmala , Victor Olewniczak , Marek Starzec, Robert Targoński (1+1), Jakub Kozłowski.

Nieudany występ szczypiornistów Mebli Wójcik

Szczypiorniści pierwszoligowych Mebli Wójcik przegrali ze Stalą Gorzów 33 : 25. Od pierwszej minuty goście systematycznie budowali przewagę i do przerwy prowadzili 18:15. Decydujący był początek...