Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wiktor Biedrzycki odchodzi ze Stomilu Olsztyn

Fot. Kacper Kirklewski

Wiktor Biedrzycki zmienia barwy klubowe.  Wczoraj wychowanek Stomilu podpisał kontrakt z czternastokrotnym Mistrzem Polski, Górnikiem Zabrze.

21-letni zawodnik w pierwszym zespole Stomilu debiutował 22. lipca 2016 roku w pucharowym spotkaniu z ROW-em 1964 Rybnik. Łącznie „Biedrza” przez dwa sezony w Nice 1 lidze zagrał w pięćdziesięciu dwóch meczach i zdobył cztery bramki. W minionym sezonie biało-niebieski trykot zawodnik przywdziewał w dwudziestu siedmiu ligowych spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę.

– Chciałbym podziękować wszystkim z którymi przez te wszystkie lata współpracowałem. To był naprawdę bardzo fajny okres, były cięższe momenty, ale zawsze była wspaniała atmosfera z czego słynie Stomil. To był super okres w moim życiu, teraz czas na kolejny etap, w Górniku Zabrze powiedział Wiktor Biedrzycki. 

Wiktor Biedrzycki występował na pozycji defensywnego pomocnika oraz środkowego obrońcy. Swoją karierę rozpoczął co prawda w Naki Olsztyn, ale później przeszedł przez wszystkie szczeble juniorskie w klubie z Piłsudskiego.

Źródło: www.stomilolsztyn.com

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn, Górnik Zabrze
Zawodnik Legii Warszawa podpisał kontrakt ze Stomilem

Michał Góral będzie w najbliższym sezonie występował w Stomilu Olsztyn. Napastnik został na rok wypożyczony z Legii Warszawa - poinformował klub z Warmii na swojej oficjalnej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV