DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Wioleta Janaczek powróciła do gry

Rozgrywająca EKS Startu Elbląg Wioleta Janaczek,

Piłkarki ręczne Startu po 40 minutowej wyrównanej walce, co odzwierciedlał wynik, na boisku MKS Lublin, aktualnych mistrzyń Polski, oddały inicjatywę gospodyniom i mecz przegrały. Przegrały 32:40, wysoko jak na aspirujący do ligowej czołówki klub.

Obserwatorzy pojedynku jednomyślnie stwierdzali, że trenerowi Antoniemu Pareckiemu zabrakło zmienniczek na rozegraniu. Faktem jest, że zarówno Edyta Szymańska, jak i Wioleta Janaczek leczą kontuzje, a obie w minionym sezonie były bardzo przydatne drużynie.

Pocieszeniem jest zapowiadany przez Wioletę Janaczek powrót na boisko po dobiegającej końca rehabilitacji, o czym informuje w rozmowie z Andrzejem Minkiewiczem.

00:00 / 00:00

Po meczu w Lublinie elblążanki mają dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach. Wykorzystują ten czas na zgrywanie formacji drużyny zwłaszcza w defensywie.

Czy praca na treningach przyniesie efekty przekonamy się 5 października, kiedy Start Elbląg rozegra kolejny pojedynek z beniaminkiem Olimpią Beskid w Nowym Sączu. Być może już z udziałem Wiolety Janaczek. (amin/łw)

Więcej w piłka nożna, Start Elbląg
I liga – 9 kolejka: Stomil przegrał z Bełchatowem

Pięć bramek zobaczyli kibice podczas meczu Stomilu Olsztyn z GKS-em Bełchatów w 9 kolejce I ligi piłki nożnej. Niestety, to jedno trafienie więcej zaliczyli goście, ustalając...