DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro

Wojciech Kopeć wygrał trzeci Bieg Europejski

Wojciech Kopeć wygrał w Olsztynie 10 kilometrowy Bieg Europejski. W tym roku zawodnicy biegli nie ulicami starówki, ale wzdłuż brzegu jeziora Ukiel.

Jak mówi zwycięzca, nie było łatwo.

00:00 / 00:00

Zwycięzcą trzeciego Biegu Europejskiego został Wojciech Kopeć. Na mecie rozmawiał z nim dziennikarz Radia Olsztyn – Mariusz Trzmiel. Fot. Sławomir Ostrowski

Wojciech Kopeć pokonał 10 kilometrową trasę w 33 minuty. Wśród pań najlepsza była Aleksandra Lisowska z Olsztyna z wynikiem 37 minut i 11 sekund.

Bieg Europejski odbył się w Olsztynie po raz trzeci. Uczestniczyło w nim prawie 600 zawodników.

(kdym/kan/łw)

Więcej w Ukiel, biegacz
Speed Cross Race nad jeziorem Ukiel

Wzięło w nich udział ponad czterystu zawodników z całej Polski. Mieli do wyboru dwie trasy: 6-kilometrową z 30 przeszkodami i 14-kilometrową z 65 przeszkodami. A bły...