Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wojciech Maksymowicz: Rozmawiam na tematy na których się znam, są to służba zdrowia i nauka

Gościem Radia Olsztyn był wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego profesor Wojciech Maksymowicz, który jest jedynką Prawa i Sprawiedliwości w okręgu olsztyńskim.

W rozmowie z Krzysztofem Kaszubskim profesor Maksymowicz podkreślał, że jego intencją w tej kampanii wyborczej było wsparcie całej Zjednoczonej Prawicy.

Pozycja lidera na liście Prawa i Sprawiedliwości to zobowiązanie (…) Z mojej perspektywy kampania jest pracowita i rzetelna w znaczeniu merytorycznym.

Wojciech Maksymowicz podkreślił, że podczas spotkań wyborczych rozmawiał na tematy na których się zna, są to nauka i służba zdrowia.

Największe problemy są w szpitalach powiatowych. Rozmawiałem o tym ze starostami. Znam bieżącą sytuację w Szpitalu Uniwersyteckim w Olsztynie, który raz w tygodniu odwiedzam (…) Szanuję przeciwników politycznych i w nikim nie widziałem wroga.

Profesor Wojciech Maksymowicz. Fot. P.Getka

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PiS, Prawo i Sprawiedliwość, Wojciech Maksymowicz
J. Słoma: PiS jest skuteczny w rozdawaniu publicznych pieniędzy. I. Arent: Mamy i program, i czym się pochwalić w przeciwieństwie do PO

Gośćmi ostatnich przed ciszą wyborczą Porannych pytań byli: posłanka Prawa i Sprawiedliwości Iwona Arent i Jarosław Słoma z Platformy Obywatelskiej. To była krótka, ale intensywna kampania...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV