DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Wspaniały dzień dla Warmii i Mazur w węgierskim Szeged

W Młodzieżowych Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Świata Juniorów w kajakarstwie, reprezentanci Warmii i Mazur wywalczyli w sobotę komplet medali!

Juniorska czwórka na dystansie 500 m z Anną Puławska z Bazy Mrągowo wywalczyła złoty medal. Finał k-4 na 500 metrów młodzieżowców przyniósł srebro Martynie Lisieckiej z Kayak Sport Clubu Olsztyn, a Mateusz Kamiński z OKSW Olsztyn w młodzieżowych zawodach kanadyjek c-2 na 1000 metrów zdobył brąz.

Andrzej Kamiński – trener i tata pana Mateusza – nie ukrywa, że był to trudny, ale jednocześnie wspaniały wyścig.

00:00 / 00:00
(rozmawiał Piotr Świniarski)

(pświn/łw)

Więcej w kajakarstwo,
Denis Ambroziak w finałowym wyścigu ME w kajakarstwie

W niemieckim Brandenburgu trwają Mistrzostwa Europy w kajakarstwie klasycznym. Dziś odbył się finał kanadyjskich czwórek na 1000 metrów, w którym polska czwórka z Mateuszem Kamińskim i...