Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wybierz swoją drużynę i zaśpiewaj z nami kolędy na olsztyńskim Starym Mieście!

Już po raz czwarty Radio Olsztyn zaprasza do wspólnego śpiewania kolęd podczas Wigilijnego Jarmarku Świątecznego na olsztyńskiej starówce. W tym roku każdy słuchacz będzie mógł wybrać drużynę radiową i razem z nią zaśpiewać kolędę na scenie staromiejskiej.

Do rywalizacji na najładniej zaśpiewaną kolędę staną dziennikarze i prezenterzy prowadzący codzienne audycje oraz reporterzy Radia Olsztyn.

10 słuchaczy, którzy najszybciej zgłoszą się do kolędowania z wybraną drużyną otrzyma świąteczne prezenty od Radia Olsztyn.

Do wybory jest 6 drużyn, w których znaleźli się:

Agnieszka i Mariusz

Agnieszka Lipczyńska i Mariusz Trzmiel towarzyszą Państwu prawie codziennie od 9 do 13 prowadząc audycję Radio Cafe. Już sama nazwa sugeruje, że przy przedpołudniowej kawie mogą Państwo spotkać się z gwiazdami, wziąć udział w konkursie i poznać ciekawych ludzi.

Jeśli chcesz być w drużynie Agnieszki i Mariusza i z nimi zaśpiewać kolędę na scenie wyślij SMS o treści KOLEDA.1 pod numer 71 601 (koszt 1 zł + VAT)

Grupa wykona kolędę: Przybieżeli do Betlejem

Monika i Marek

Monika Szczygło i Marek Michalski – jak kiedyś Jacek i Agatka – spotykają się z dziećmi. Jakie są tego skutki, można posłuchać w każdą niedzielę po 9 w audycji Dziecinada. A na co dzień już na poważnie, śledzą każde kulturalne wydarzenie w regionie, prezentując je w Strefie kultury.

Jeśli chcesz być w drużynie Moniki i Marka i z nimi zaśpiewać kolędę na scenie wyślij SMS o treści KOLEDA.2 pod numer 71 601 (koszt 1 zł + VAT)
Grupa wykona kolędę: Cicha noc

Kinga i Paweł

Kinga Kantor i Paweł Karpiszen, czyli pani i pan od informacji. Jest pewne podejrzenie, że jeśli nie usłyszycie Państwo o jakimś zdarzeniu w naszym serwisie informacyjnym, to znaczy… że się nie wydarzyło.

Jeśli chcesz być w drużynie Kingi i Pawła i z nimi zaśpiewać kolędę na scenie wyślij SMS o treści KOLEDA.3
pod numer 71 601 (koszt 1 zł + VAT)

Grupa wykona kolędę: Bóg się rodzi

Michał i Wojtek

Michał Porycki i Wojtek Jermakow. Kiedy ranne wstają zorze… radio ludzi budzić może. Jeśli tylko otworzą Państwo oczy i włączą Radio Olsztyn, otrzymają Państwo wszystko, co potrzebne by zacząć dobrze dzień.

Jeśli chcesz być w drużynie Michał i Wojtka i z nimi zaśpiewać kolędę na scenie wyślij SMS o treści KOLEDA.4 pod numer 71 601 (koszt 1 zł + VAT)

Grupa wykona kolędę: Gdy się Chrystus rodzi

Marek i Jaromir

Marek Markiewicz i Jaromir Wroniszewski śpiewają, tańczą, recytują, a wszystko to by Państwa rozśmieszyć. Nie wiadomo skąd biorą pomysły, ale podobno są czyści jak łza.

Jeśli chcesz być w drużynie Marka i Jaromira i z nimi zaśpiewać kolędę na scenie wyślij SMS o treści KOLEDA.5 pod numer 71 601 (koszt 1 zł + VAT)

Grupa wykona kolędę: Pójdźmy wszyscy

Dorota i Marek

Dorota Grzymska i Marek Lewiński – ich mikrofon tam sięga, gdzie wzrok nie sięga i łamie, czego rozum nie złamie. Tacy są dobrzy.

Jeśli chcesz być w drużynie Doroty i Marka i z nimi zaśpiewać kolędę na scenie wyślij SMS o treści KOLEDA.6 pod numer 71 601 (koszt 1 zł + VAT)

Grupa wykona kolędę: Mości gospodarzu z repertuaru Czerwonych Gitar

 

Spotykamy się w piątek, 12 grudnia, o godz. 20:00 na olsztyńskim Starym Mieście.

(łw/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Boże Narodzenie, święta, Radio Olsztyn, Stare Miasto, kolędy, dziennikarze
Szlachetna paczka w drodze pod choinkę

Ponad tysiąc rodzin na Warmii i Mazurach czeka na przedświąteczną pomoc. W Olsztynie rozpoczęła się kolejna edycja Szlachetnej Paczki. Z tej okazji wolontariusze i mieszkańcy stolicy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV