Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wychowanek olsztyńskiego klubu zadebiutował w kadrze Polski

Fot. Energa MKS Kalisz Handball

Trwa Turniej Czterech Narodów, będący sprawdzianem przed styczniowymi mistrzostwami Europy piłkarzy ręcznych. W drugim meczu debiut w kadrze Polski zaliczył Łukasz Zakreta.

Wychowanek Szczypiorniaka Olsztyn i były bramkarz Warmii Energa Olsztyn jest silnym punktem reprezentacji w plażowej odmianie piłki ręcznej. Zawodnik grający obecnie w zespole Energa MKS Kalisz na początku grudnia otrzymał także powołanie do szerokiej kadry prowadzonej przez Patryka Rombla. Po zgrupowaniu w Cetniewie przyszedł czas na sprawdzian formy zawodników przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy. Biało-czerwoni zagrali w Tarnowie z Hiszpanią B (ulegli 26:27), Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi (zwyciężyli 28:15), a w niedzielę zmierzą się z niepokonaną Białorusią.

Czy Łukasz Zakreta znajdzie uznanie w oczach szkoleniowca i wyleci z reprezentacją do Szwecji? Trzymamy mocno kciuki za olsztynianina!

 

Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w reprezentacja Polski
Polska pokonała Słowenię na zakończenie eliminacji Euro 2020. Pożegnalny mecz Łukasza Piszczka

Polscy piłkarze w ostatnim spotkaniu eliminacji mistrzostw Europy pokonali w Warszawie Słowenię 3:2 (1:1). Biało-czerwoni już wcześniej byli pewni pierwszego miejsca w grupie G. Pożegnalny mecz...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV