Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wygraj bilet na World Tour w Starych Jabłonkach i zaproszenie na lunch z mistrzem!

Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach, fot. Michał Rowiński

Siatkarskie święto tuż tuż. Bądź jednym z tysięcy kibiców, którzy zasiądą na trybunach boisk w Starych Jabłonkach, aby zobaczyć w akcji najlepsze pary siatkarskie z całego świata. Na naszej antenie będzie można wygrać także zaproszenie na lunch z reprezentantami Polski w siatkówce plażowej.

Od 5 do 22 sierpnia w Porannym Programie Radia Olsztyn będzie można wygrać podwójne bezpłatne zaproszenia na turniej World Tour w Starych Jabłonkach w konkursach Bilet na plażę. Wystarczy prawidłowo odpowiadać na pytania zadawane przez dziennikarza prowadzącego ok. godz. 07:45. Codziennie do wygrania 3 podwójne zaproszenie na jeden z dni turnieju.

Bilety na turniej to nie wszystko! Każdy z Was może także wygrać zaproszenie na lunch z reprezentantami Polski w siatkówce plażowej. Od 19 do 21 sierpnia w konkursie Lunch z mistrzem będziemy sprawdzać Wasz siatkarską wiedzę w pojedynkach na antenie.

NUMER KONKURSOWY 71 601; SMS o TREŚCI SIATKA.ODPOWIEDŹ (koszt 1 zł + 0,23 gr VAT)

Sprawdź tutaj jak poprawnie zarejestrować swój bilet


Stare Jabłonki znane są środowisku siatkarskiemu oraz kibicom siatkówki już od dawna – to tam co roku rozgrywane są prestiżowe międzynarodowe zawody siatkówki plażowej z cyklu World Tour, na których grają najlepsze pary siatkarskie na świecie.

Turnieje rangi GRAND SLAM to elitarne turnieje w serii World Tour, które odbywają się tylko w kilku wybranych miejscach, w tym roku są to m.in. Shanghai (Chiny), Fortaleza (Brazylia), Moskwa (Rosja), Berlin (Niemcy), Stavanger (Norwegia), Gstaad (Szwajcaria), Hague (Holandia), Long Beach (USA).
Turniej w Starych Jabłonkach po raz kolejny znajdzie się w tym prestiżowym towarzystwie.

Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach. Fot. Krzysztof Roznowski

(łs/bsc)

Przeczytaj poprzedni wpis:
Utrudnienia na przejściu granicznym w Grzechotkach

Do godziny 10.00 wstrzymany został ruch na polsko-rosyjskim drogowym przejściu granicznym Grzechotki-Mamonowo. Utrudnienia spowodowane są wyłączeniem energii elektrycznej a to dlatego, że konieczny jest przegląd i...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV