DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Wygrane Concordii Elbląg i Sokoła Ostróda w drugiej kolejce III ligi

W trzeciej lidze – pierwsze zwycięstwo zanotował beniaminek z Elbląga. Concordia pokonała u siebie innego beniaminka – KS Wasilków 2:1, choć do przerwy przegrywała 0:1. Powody do radości mają także kibice Sokoła Ostróda.

Ta liga pokazuje, że każdy punkt będzie na wagę złota. Trzeba będzie wyszarpać i zostawić dużo zdrowia na boisku. Przegrywaliśmy do przerwy 1:0, chociaż mogliśmy 2:0, bo zespól z Wasilkowa miał karnego. (…) W drugiej połowie nie mieliśmy nic do stracenia, więc dominowaliśmy. Podsumowując te spotkanie – mecz miał dwa oblicza

–  komentował trener „Słoników”  Łukasz Nadolny.

00:00 / 00:00

Z kolei Sokół Ostróda pokonał u siebie 2:0 Lechię Tomaszów Mazowiecki .

Więcej w Concordia Elbląg, Sokół Ostróda, Huragan Morąg, Znicz Biała Piska
Do trzech razy sztuka. Huragan Morąg przerwał złą passę i wygrał z Sokołem Ostróda

W poprzednim sezonie Huragan Morąg dwukrotnie uległ Sokołowi Ostróda. Teraz, w pierwszym meczu rundy jesiennej, drużyna z Morąga odniosła zwycięstwo na własnym stadionie 4:2. Według trenera...