Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wyjechał rowerem z domu i zaginął. Szczęśliwy finał poszukiwań 67-latka

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. KWP w Olsztynie

Policja wspierana przez strażaków i żołnierzy odnalazła zaginionego 67-letniego mieszkańca gminy Pisz. Mężczyzna w niedzielne południe wyjechał z domu rowerem i nie wrócił.

Policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny w niedzielę przed północą. Z informacji wynikało, że 67-latek wyjechał rowerem w kierunku miejscowości Karwik.

Dopiero następnego dnia 67-latkowi udało się dodzwonić do rodziny, bo wcześniej nie miał zasięgu. Powiedział, że jest gdzieś w lesie, a wokół znajdują się tylko woda i bagna. Opisał krótko którędy jechał rowerem.

Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań policjanci skontaktowali się telefonicznie z zaginionym. W pewnym momencie 67-latek powiedział funkcjonariuszom przez telefon, że słyszy sygnały radiowozu. Policjanci ustalili, że zaginiony znajduje się na końcu bagnistego półwyspu Kaczerajno, gdzie dostęp był bardzo utrudniony.

Strażacy, wspierający akcję, zauważyli 67-latka w miejscu wskazanym przez policjantów. Mężczyzna był cały i zdrowy, powiedział, że zabłądził i noc spędził w lesie.

 

Źródło: KWP
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, las, straż pożarna, zaginiony, rower, żołnierze, poszukiwania
Całkowicie zniszczony bankomat w Olsztynku. Według policji nie skradziono gotówki

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie włamania do bankomatu w Olsztynku. Do przestępstwa doszło dziś w nocy przy ulicy Mrongowiusza. Wolnostojący bankomat został całkowicie zniszczony - poinformuje...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV