Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zderzenie karetki z autem osobowym. Policja zatrzymała prawo jazdy kierowcy ambulansu

fot. KWP

 

Na trasie Mrągowo – Piecki doszło do niegroźnego wypadku drogowego. Kierowca karetki zderzył się z osobową mazdą. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy ambulansu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17.30  na trasie Mrągowo – Piecki . Ze wstępnych ustaleń wynika, że ambulans jadący na sygnałach świetlnych i dźwiękowych, na łuku drogi podjął manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego, w trakcie którego zderzył się z prawidłowo jadącą swoim pasem osobową mazdą.

W wyniku zdarzenia kierująca mazdą została przewieziona do szpitala,  na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

Natomiast 4-letnia pacjentka z karetki została dalej przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Dziecko nie odniosło obrażeń w związku ze zderzeniem.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującemu karetką. Obecnie wyjaśniane są dokładne okoliczności tego zdarzenia.

 

Źródło: KWP
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, policja, karetka
Chciał popełnić samobójstwo, skacząc z mostu. Na pomoc ruszyła policja

56-latek chciał skoczyć z mostu kolejowego w Lidzbarku Warmińskim przy ulicy Bartoszyckiej. Uratowali do policjanci. Chwilę nieuwagi mężczyzny wykorzystał sierżant Rafał Wasilewski. Funkcjonariusz zszedł po przęsłach...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV