Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wypadek na drodze z Olsztynka do Biesala

Wieczorem w miejscowości Mańki samochód bmw, którym podróżowali czterej mężczyźni uderzył w drzewo.

Wypadek między Olsztynkiem a Biesalem w okolicach miejscowości Mycyny. Zdjęcie nadesłane z aplikacji mobilnej

Kierowcę i jednego z pasażerów zabrano do szpitala w Olsztynie, natomiast kolejnego pasażera, karetka zabrała do Ostródy. Pomagał śmigłowiec lotniczego pogotowia.

Wcześniej 5 samochodów zderzyło się na drodze krajowej nr 16 pod Olsztynem. Szóste auto zostało uszkodzone kawałkami rozbitych pojazdów. Trzy osoby – w tym 10-letnie dziecko – trafiły do szpitala. Do wypadku doszło kilka kilometrów przed miastem od strony Ostródy. Jadący zbyt szybko kierowca volkswagena polo uderzył w tył jadącego przed nim volkswagena passta, który zahamował, bo z kolei jadący przed nim inny passat skręcał w lewo. Siła uderzenia była tak duża, że volkswagen polo zaczął obracać się wokół własnej osi i wtedy uderzyła w to auto skoda. Potem polo zjechał na lewy pas i zderzył się z jadącym z przeciwka vw transportera. Odpryskujące kawałki rozbitych aut, uszkodziły też szósty samochód – chevroleta.

(wch/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Za znęcanie się nad bliskimi odpowiedzą przed sądem

W Iławie i Braniewie zatrzymano mężczyzn, którzy znęcali się nad swoimi bliskimi. W większości przypadków jest podobnie. Robią w domu awantury i znęcają się nad rodziną...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV