Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wypadki i utrudnienia na drogach Warmii i Mazur. Synoptycy ostrzegają przed gołoledzią

Fot. fotolia.pl

Bardzo trudne warunki jazdy na Warmii i Mazurach. Skutkiem tego prawdopodobnie jest wypadek na trasie Lidzbark Warmiński – Wozławki.

Przy wyjeździe z Lidzbarka BMW kierowane przez 23-letnią kobietę wpadło w poślizg i uderzyło bokiem w drzewo. Strażacy używają specjalistycznego sprzętu, żeby wydostać ją z samochodu. Droga wojewódzka 513 jest zablokowana. Policja przygotowuje objazd drogą na Jeziorany.

Z kolei powiatową drogę w Słupach w podolsztyńskiej gminie Dywity blokują dwa tiry, a to powoduje potężne korki na północy Olsztyna i dalej w stronę Dywit i Dobrego Miasta. Z powodu gołoledzi gmina Dywity zawiesiła do odwołania wszystkie kursy autobusów nr 108 i 112 oraz na liniach gminnych „D”.

Prognozy na najbliższe godziny nie są dobre. Może padać śnieg, lokalnie marznący deszcz lub mżawka. W nocy zaś zapowiadane są opady śniegu oraz lokalne zawieje i zamiecie śnieżne. Podobnie ma być jutro.

 

Autor: K. Kantor
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, TIR, śnieg, ślisko, samochód, gołoledź
Pijana 25-latka wjechała w ogrodzenie. Kobieta miała ponad 2 promile alkoholu

Policjanci z Olecka wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na ul. Żeromskiego w Olecku. Pijana 25-latka wjechała w ogrodzenie posesji. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, zastali...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV