Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wypadki na drogach regionu

Prawdopodobnie nietrzeźwy kierowca spowodował wypadek pod Bartoszycami. W miejscowości Łojdy późnym wieczorem zderzyły się dwa samochody – fiat i taksówka.

Fiatem jechały cztery osoby, dwie zostały ranne. Trafiły do szpitala. Kierowcy i pasażerowi taksówki nic poważnego się nie stało. Cała czwórka, która jechała fiatem była nietrzeźwa. Policjanci ustalają kto z nich prowadził auto.

W ciągu dnia w miejscowości Lipniak na odcinku Rozogi – Mrągowo, samochód potrącił motorowerzystę. Kierowcę jednośladu z ciężkimi obrażeniami zabrał do szpitala w Olsztynie śmigłowiec.

Na Warmii i Mazurach znacznie pogorszyły się warunki jazdy. Od wieczora pada śnieg. Na drogach jest ślisko, leży błoto pośniegowe, albo cienka warstwa śniegu. Ponadto opady znacznie ograniczają widoczność. Śnieg ma padać przez całą noc, a także jutro w dzień. Opady mają być intensywne. Silny i porywisty wiatr w ciągu dnia, może nawiewać śnieg na drogi. (wch/łw)

Więcej w drogi
Święta bez TIR-ów

W święta wielkanocne na drogach nie zobaczymy TIR-ów. Obowiązują czasowe zakazy ruchu ciężarówek. Na parkingach powinny zostać pojazdy o masie całkowitej przekraczającej 12 ton. Dziś (30.03)...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV