DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Wyrównany mecz i zwycięstwo. Szczypiornistki Startu Elbląg lepsze od KPR Gminy Kobierzyce

Wysoko poprzeczkę postawiły elbląskiemu Startowi szczypiornistki KPR Gminy Kobierzyce. Elblążanki musiały się mocno napocić, żeby wygrać 28:25.

Wprawdzie prowadziły przez całe spotkanie, ale czuły na plecach oddech dobrze dysponowanych rywalek. Do przerwy Start prowadził 13:10. W drugiej połowie gra była wyrównana, a trener Startu Andrzej Niewrzawa mocno przeżył nerwową końcówkę meczu.

00:00 / 00:00

Teraz przed Startem dwa trudne spotkanie, już w środę zagra w Lubinie z Zagłębiem Metraco, a za tydzień podejmie szczypiornistki z Koszalina.

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w KPR Gminy Kobierzyce
Klaudia Powaga: Teraz nie będzie już łatwych spotkań

Powoli kończy się część zasadnicza superligi piłki ręcznej kobiet. Obecnie Kram Start Elbląg jest na miejscu 4. z taką samą liczbą punktów, jak Energa Koszalin. Będzie...