Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wystawa Amazonek, czyli przestrzeń nadziei

W patio Zakładu Radioterapii olsztyńskiej Polikliniki zawisło siedem portretów Amazonek. Fot. szpital MSW Olsztyn

Wystawa olsztyńskich Amazonek to dla wielu pań przestrzeń nadziei W szpitalu MSW otwarto nietypową wystawę. W patio Zakładu Radioterapii zawisło 7 portretów Amazonek.

Wszystkie panie wygrały walkę z rakiem piersi. Jak mówi Rafał Bezuch, rzecznik prasowy Szpitala MSW w Olsztynie, ma to być miejsce nie tylko do oczekiwania na swoją kolejkę, ale i przestrzeń nadziei.

00:00 / 00:00

W patio Zakładu Radioterapii olsztyńskiej Polikliniki zawisło siedem portretów Amazonek. Fot. szpital MSW Olsztyn

Zdjęcia wykonali fotograficy ze Stowarzyszenia Blur. Wystawa ma zachęcać do wykonywania profilaktycznych badań, pomagających w wykryciu raka piersi – dodaje Rafał Bezuch.

00:00 / 00:00

W olsztyńskiej siedzibie stowarzyszenia Amazonki w szpitalu MSW prowadzone są spotkania z kobietami potrzebującymi wsparcia. Przychodzić można od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12. W tym czasie czynny jest też telefon zaufania (89) 539 82 89. (dgrzym/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zdjęcia, wystawa, Poliklinika, amazonki, fotografie
Szpital MSW wyróżniony za najwyższe standardy leczenia

Olsztyński szpital MSW wyróżniony za promowanie międzynarodowych standardów jakości w ochronie zdrowia. Nagrodę przyznało Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Uroczystość wręczenia statuetki odbyła się w Zamku...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV