Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wywieźli 17-latka w bagażniku i pobili

Jeden z zatrzymanych mężczyzn. Fot. policja

Czterech młodych mężczyzn z gminy Ostróda wywiozło 17-latka do lasu, gdzie pobili go i żądali zwrotu rzekomo skradzionego radia.

Porwanie widziała 16-letnia siostra pokrzywdzonego. Opowiedziała funkcjonariuszom jak młodzi mężczyźni siłą zmusili jej brata do wejścia do bagażnika samochodu marki bmw. Gdy dojechali do lasu niedaleko Gierłoży w powiecie ostródzkim, wypuścili 17-latka z bagażnika. Grozili mu, bili po twarzy i kazali oddać radio. Zabrali mu też telefon komórkowy.

W końcu porywacze pozwolili nastolatkowi uciec. Ten pobiegł do najbliższego domu i stamtąd zadzwonił do swojego dziadka.

Policjantom udało się zatrzymać agresywnych mężczyzn. Okazali się nimi 19-letni Dariusz S., 17-letni Jakub. K. 20-letni Kacper K, a także 22-letni Mariusz M. Za bezprawne pozbawienie wolności grozi im do 5 lat więzienia. (lew/bsc)

17-latka w bagażniku bmw wywieziono do lasu i pobito. Fot. policja

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pobicie, bagażnik, bmw
Pobili 5 osób, jedna z nich zmarła

42-latek został śmiertelnie pobity w Gołdapi. Trzej młodzi mężczyźni próbowali odzyskać dokumenty i pieniądze więc pobili w sumie 6 osób. Jedna z ofiar nie przeżyła ataku....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV