Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu poszerza ofertę

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu. Fot. uczelnia

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu rozpoczęła się rekrutacja na nowy rok akademicki.

Uczelnia oferuje 10 kierunków studiów w czterech instytutach: ekonomicznym, pedagogiczno-językowym, politechnicznym i informatyki stosowanej. Jest też kilka nowych specjalności, między innymi dla przyszłych inżynierów – informuje profesor Jarosław Niedojadło z Instytutu Politechnicznego.

00:00 / 00:00

Nową specjalnością jest też „informatyka w biznesie”. I wyjątkowo, nie będzie to specjalność inżynierska, a licencjacka – wyjaśnia dr Jerzy Buriak, dyrektor Instytutu Informatyki Stosowanej.

00:00 / 00:00

Nowością jest również Pedagogika Specjalna ze specjalnościami: logopedia z terapią pedagogiczną oraz oligofrenopedagogika z socjoterapią. PWSZ w Elblągu wprowadza też pilotażowo bezpłatne studia popołudniowe na dwóch specjalizacjach: ekonomika menadżerska i administracja bezpieczeństwa publicznego.

Rekrutacja w elbląskiej uczelni będzie prowadzona do 13 lipca. Jeśli będą wolne miejsca to drugi nabór będzie w sierpniu.

 

(mstan/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, PWSZ, rekrutacja
Pomysły na elbląską edukację

Elbląski samorząd zamierza przygotować strategię edukacji dla miasta. Nie może być tak, że o kierunku rozwoju elbląskiej oświaty decydują tylko urzędnicy, chcemy słuchać rodziców - przekonuje...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV