Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wzmocnienie Akademików przed meczem z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie

Fot. Łukasz Sadlak

Niespodziewany transfer Indykpolu AZSu Olsztyn przed kolejnym meczem w PlusLidze. Nowym siatkarzem Akademików został przyjmujący – Marcin Wika.

To były zawodnik Stoczni Szczecin i wielokrotny reprezentant Polski. Tymczasem nadal nie wiadomo, co z trenerem Indyków – Roberto Santillim, o którego ma ponoć zabiegać Jastrzębski Węgiel, „osierocony” przez Ferdinando de Giorgiego. Mówi prezes klubu – Tomasza Jankowskiego:

Na pewno jest coś na rzeczy, nie ma co oszukiwać kibiców. Jastrzębski Węgiel poszukuje trenera, jednak nie wpłynęła żadna oficjalna prośba. Zostawienie zespołu w środku sezonu nie jest w stylu Roberto Santillego. Jeżeli Jastrzębski Węgiel złoży propozycję, to chcielibyśmy najpierw wysłuchać, co ma do powiedzenia trener. Dla nas najważniejszy jest teraz jutrzejszy mecz z zespołem z Zawiercia.

00:00 / 00:00

Przejdźmy zatem do jutrzejszego meczu. Aluron Virtu Warta to rywal niewygodny, ale do ugryzienia – uważa nasz przyjmujący – Jakub Urbanowicz:

Prezentują wysoki poziom, a skład jest zbudowany z pomysłem. Nam jednak nie pozostaje nic innego jak dać z siebie wszystko, grać na 100 % możliwości i wygrać. Musimy dobrze zagrywać, odrzucić ich od siatki i grać systemem blok-obrona.

00:00 / 00:00

Mecz jutro o 20:30. Relacje w Radiu Olsztyn.

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn, Marcin Wika
Były reprezentant Polski i olimpijczyk z Pekinu nowym zawodnikiem Indykpolu AZSu Olsztyn

Niespodziewany transfer Indykpolu AZSu Olsztyn. Nowym siatkarzem Akademików został przyjmujący - Marcin Wika. To kolejny już były zawodnik Stoczni Szczecin, która została wycofana z rozgrywek z...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV