Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Z Uranii do … Internetu. Warmia Energa w sieci prowadzi treningi dla najmłodszych

Warmia Energa Olsztyn ruszyła w Internecie z serią bezpiecznych treningów dla najmłodszych. Filmy można zobaczyć na klubowym kanale YouTube.

Zazwyczaj po meczach ligowych na parkiecie hali Urania odbywały się treningi dla dzieci pod nazwą Kids Camp powered by Energa. To, że liga została wstrzymana, nie oznacza, że klub nie znalazł rozwiązania, żeby zachęcić dzieci do piłki ręcznej.

Od pewnego czasu drużyna prężnie rozwijała swój profil na Facebooku, aby być bliżej kibiców. Kolejnym etapem jest uruchomienie kanału YouTube, na którym zawodnicy olsztyńskiego klubu będą prowadzić filmy instruktażowe z bezpiecznymi treningami dla dzieci.

Najmłodsi fani szczypiorniaków już mogą zobaczyć filmy instruktażowe w udziałem Pawła Deptuły, Michała Sikorskiego i Jarosława Knopika. Klub zapewnia, że wkrótce pojawią się kolejne materiały.

Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Warmia, dzieci, internet, trening, Energa, youtube
Kolejne laptopy i mobilny Internet trafiły do uczniów z Gronowa Górnego i Pasłęka. Pomogła Cyfrowa Szkoła

Szkoły ponadpodstawowe prowadzone przez powiat elbląski dostały 20 laptopów oraz dostęp dla 8 osób do bezlimitowego Internetu mobilnego. Sprzęt został kupiony za 70 tysięcy złotych z...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV