Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Za chorą miłość stanęła przed sądem

W elbląskim sądzie trwa proces Anny L., oskarżonej o prześladowanie byłego chłopaka i jego matki.

22- latka z Dzierzgonia nie przyznaje się do winy, mimo że złamała wydany w ubiegłym roku sądowy zakaz zbliżania się do domu Mariusza G. i była tam wielokrotnie zatrzymywana tam przez policję. Tym razem oprócz zakłócania spokoju Annie L. stawiane są kolejne zarzuty. Jest oskarżona o to, że na przełomie grudnia i stycznia wielokrotnie wdzierała się na posesję i do domu rodziny G., wybiła dwie szyby w oknach domu pokrzywdzonego i groziła byłemu chłopakowi i jego matce użyciem noża.

Związek Anny L. z Mariuszem trwał kilka tygodni, w tym czasie oszukała go w wielu sprawach – mówi matka chłopaka Grażyna G. Skłamała w sprawie swojego wieku, wykształcenia i sytuacji rodzinnej. Potem po zerwaniu związku zaczęła nachodzić byłego partnera. Była nieszczera i zakłamana, to nie jest ani do śmiechu ani do jakiejś tam radości – komentuje wydarzenia ostatniego roku Grażyna G.

Oskarżona doprowadzana jest na rozprawy z aresztu. W sądzie obecna była tylko matka pokrzywdzonego, on sam nie mógł przyjechać, bo pracuje za granicą. Kolejna rozprawa wyznaczona została na 21 maja.(mstan/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sąd, Elbląg, miłość, proces
+Kochasz dzieci, nie pal śmieci

Ponad 100 skarg dotyczących palenia śmieci w domowych piecach, odnotowali tej zimy strażnicy miejscy z Elbląga. Za używanie "niezgodnego z prawem paliwa do ogrzewania" grozi areszt...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV