Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zaatakował nożem brata, bo ten źle dobrał uszczelkę w kranie

Bójka rodzeństwa w Barczewie zakończyła się interwencją policji. Zatrzymany usłyszał już prokuratorski zarzut i sądowy zakaz zbliżania się do brata na więcej niż 200 metrów.  

Do komisariatu zadzwonił 39-latek, który zgłosił, że został dźgnięty nożem. Na miejscu okazało się, że mężczyzna bardzo krwawi z trzech rany kłutych na plecach. Poszkodowany miał także przebite płuco.

W trakcie udzielania pomocy poszkodowanemu, wszedł 41-latek. Był to brat poszkodowanego. Bracia pokłócili się podczas naprawy baterii kuchennej. 39-latek dobrał złą uszczelkę do naprawy kranu, co rozwścieczyło dwa lata starszego brata, który bez chwili zastanowienia wziął nóż do obierania ziemniaków i zadał swojemu bratu trzy rany kłute w okolice pleców

– relacjonował młodszy aspirant, Rafał Prokopczyk z komendy miejskiej policji w Olsztynie.

41-latek został zatrzymany. Okazało się, że miał 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi mu do 10 lat więzienia. Dostał też zakaz zbliżania się do brata na więcej niż 200 metrów. Musi także wyprowadzić z ich wspólnego mieszkania.

Autorka: K.Piasecka

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w bójka, alkohol, Barczewo, Bracia
Radny Działdowa z promilami. Wojciecha Ś. zatrzymano za jazdę po alkoholu

Radny Wojciech Ś. miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. Informację o zatrzymaniu potwierdza starszy sierżant Justyna Nowicka z działdowskiej policji. Teraz radny może spędzić 2 lata...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV