Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zaatakował żonę nożem, uciekając zginął w wypadku samochodowym. Policja wyjaśnia okoliczności

Policja z Lidzbarka Warmińskiego wyjaśnia okoliczności dźgnięcia nożem 20-letniej kobiety i śmiertelnego wypadku, w którym zginął kierujący audi. Kobietę zranił nożem jej mąż, który następnie wsiadł do samochodu i prawdopodobnie doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarówką. Kierujący audi zginął na miejscu.

Jak poinformowała rzeczniczka lidzbarskiej policji podkom. Monika Klepacka, policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych zdarzeń do jakich doszło we wtorek w Lidzbarku Warmińskim. Nie potwierdziła jednak, czy policja wiąże je ze sobą.

Jak podała, w jednym z mieszkań w Lidzbarku Warmińskim 20-letnia kobieta została kilkukrotnie dźgnięta nożem.

Sprawca zbiegł. Policja pod ścisłym nadzorem prokuratora ustala okoliczności tragedii, ustala świadków i zabezpiecza ślady. Kobieta w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie walczy o życie. O ataku na 20-latkę powiadomiła policję rodzina kobiety

– wyjaśniła.

00:00 / 00:00

Drugie tragiczne zdarzenie, jakie wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratura to śmiertelny wypadek, do jakiego doszło na trasie Lidzbark Warmiński – Górowo Iławeckie. Według wstępnych ustaleń, kierujący audi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarówką przewożącą odpady. W wyniku wypadku kierujący audi zginął na miejscu, a dwie osoby jadące ciężarówką zostały ranne.

Jak powiedziała Klepacka, trwa ustalanie tożsamości kierowcy. Najprawdopodobniej zlecone zostaną badania DNA, ponieważ obrażenia jakie miał odnieść kierujący uniemożliwiają identyfikację.

 

Autor: Agnieszka Libudzka (PAP)
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, policja, audi, wypadek samochodowy
Najpierw wezwał karetkę, a następnie groził śmiercią ratownikom medycznym. Policja zatrzymała agresywnego 24-latka

Surowa kara może grozić mieszkańcowi niewielkiej miejscowości na terenie gminy Elbląg, który zaatakował wezwanych do niego ratowników medycznych.  24-latek uskarżał się na bóle w klatce piersiowej....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV