Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zaczynamy nowy sezon PlusLigi. Jak poradzi sobie Indykpol AZS Olsztyn? Relacje ze spotkania GKS Katowice-Indykpol AZS Olsztyn od godz. 17.30. Zapraszamy!

Kapitanem Indykpolu AZS Olsztyn jest Paweł Woicki. Fot. M.Świniarski

Ruszył kolejny sezon w lidze mistrzów świata. Chodzi oczywiście o Plus Ligę siatkarzy. Już w niedzielę o godz. 17.30 w Katowicach miejscowy GKS zmierzy się z Indykpolem AZS-em Olsztyn.

Relacje ze spotkania GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn na antenie Radia Olsztyn. Zapraszamy od godz. 17.30! 

W barwach „Gieksy” zobaczymy znanego z Olsztyna Belga Tomasa Rousseaux. U nas z kolei są byli katowiczanie – Sergiej Kapelus i Paweł Pietraszko. Będzie zatem sporo podtekstów – przyznaje kapitan Indyków – Paweł Woicki.

Sergiej i Paweł byli znaczącymi zawodnikami w poprzednim sezonie w zespole z Katowic, z kolei od nas w tamtym kierunku odszedł Tomas. Osobiście bardzo się cieszę, że mogę zagrać kolejny sezon w PlusLidze. Skupiamy się na najbliższych meczach, bo dla nas każde spotkanie będzie ważne. Będziemy walczyć o każdą piłkę. Mogę zagwarantować, że nikt z nas nie podda się w żadnym momencie. Będziemy dumnie bronić barw AZSu. Musimy od początku realizować filozofię trenera, w którą uwierzyliśmy w zeszłym sezonie. Może na początku nie funkcjonowało to jak powinno, ale mimo wszystko w to wierzyliśmy. Podobnie było w tym roku z reprezentacją Polski – przyszedł nowy trener i po prostu zawodnicy musieli mu zaufać.

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn
Relacje ze spotkań Indykpolu AZS na antenie Radia Olsztyn. „To będzie trudny sezon” – zapowiada trener Santilli

W siedzibie naszej rozgłośni odbyła się konferencja prasowa przed rozpoczęciem sezonu siatkarskiej Plus Ligi. Indykpol AZS Olsztyn po raz 18. będzie rywalizował z najlepszymi drużynami w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV