Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zagraj nam na gitarze

Ze względu na to, że wiele osób prowadzących bądź współprowadzących „Dziecinadę” wykazuje zdolności muzyczne, w czasie ostatniej audycji postanowiliśmy zaprosić do naszego programu Pana Michała Piekuta – instruktora gry na gitarze klasycznej z Pałacu Młodzieży w Olsztynie.

Nasz gość przyniósł do studia gitarę, na której zagrał nam kilka znanych i mniej znanych utworów. Opowiedział nam także o tym, w jaki sposób nauka gry na tym instrumencie może wpłynąć na nasz rozwój. Okazuje się bowiem, że gra na gitarze uczy wielu rzeczy. Pan Michał Piekut zaprosił także do wzięcia udziału w konkursie gitarowym „Gra Gitara”, który na początku czerwca odbędzie się w Pałacu Młodzieży w Olsztynie.

W czasie ostatniej audycji nie zabrakło także recenzji książki. Tym razem przygotowała ja Roksana. Była to książka pt. „Całkiem obcy człowiek” autorstwa Rebeccy Stead. Kolejna audycja za tydzień po godzinie 9.00. Do usłyszenia!

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w muzyka
Jennifer Batten, okrzyknięta najlepszą gitarzystką świata, była gościem Bliższych Spotkań Polskiego Radia Olsztyn

Grała z takimi artystami jak Michael Jackson, Jeff Beck, Carl Anderson czy Natalie Cole. Dziś legendarna gitarzystka Jennifer Batten gościła w Bliższych spotkaniach Polskiego Radia Olsztyn....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV