DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro

„Zagraliśmy dobre zawody” ocenił trener Mebli Wójcik po wygranej z Zagłębiem Lublin

Kolejne punkty szczypiornistów Meble Wójcik Elbląg w superlidze. Tym razem, świetnie dysponowanym strzelecko gospodarzom nie sprostało Zagłębie Lubin i przegrało 30:37.

Pierwszy kwadrans meczu był wyrównany, ale od tego momentu Meblarze poprawili skuteczność i obronę. Tym samym na przerwę schodzili prowadząc 18:14. Druga połowa to dominacja gospodarzy.

– Ta drużyna nie jest złą drużyną i naprawdę potrafi grać – mówił trener Jacek Będzikowski. – My po prostu zagraliśmy dobre zawody – zarówno w obronie jak i w ataku. Z tego należy się cieszyć. Chyba każdy dobrze zagrał. Trudno wyróżnić jakiegoś zawodnika, bo każdy dołożył cegiełkę.

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Podbielska

Więcej w mecz, Meble Wójcik Elbląg
Jacek Będzikowski: Zwycięstwo buduje, więc spróbujemy wygrać z kolejnym zespołem

Piłkarze ręczni Mebli Wójcik mają szansę zrewanżować się Zagłębiu Lubin za przegrany mecz w pierwszej rundzie. Wtedy gospodarze wygrali jedną bramką. Dziś w tej roli wystąpią...