DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

Załoga Kurp/Pasztaleniec wygrała 37 Rajd Kormoran

Samochód Zbigniewa Staniszewskiego, fot. Wojciech Jermakow

Marcin Kurp i Piotr Pasztaleniec jadący Hondą Civic wygrali 37 Rajd Kormoran rozegrany w okolicach Mrągowa.

Drugie miejsce zajęło małżeństwo Paweł i Magdalena Zakrzewscy na BMW, a trzecie Robert Kraus i Michał Majewski jadący Fordem Fiestą.

W klasyfikacji gości najlepszy był Marcin Gagacki z Bydgoszczy (Mitsubishi Lancer), za nim uplasował się Radosław Typa (Renault Clio), którego pilotem był nasz redakcyjny kolega Wojciech Jermakow, a trzeci na metę dojechał Tomasz Kasperczyk (Hondą Civic).

Z kierowcami rajdowymi rozmawiał Wojciech Jermakow – posłuchaj

00:00 / 00:00

Już za tydzień w Olsztynie Rajd Warmiński, a za dwa tygodnie rajdowe święto w Mikołajkach – runda Mistrzostwa Europy – Rajd Polski. Od piątku 13 września Radio Olsztyn uruchomi Radio Rajdowe, które na bieżąco będzie relacjonowało przebieg tej najważniejszej imprezy motoryzacyjnej w Polsce.

(jerm/karp/łw)

Radosław Typa, fot. Wojciech Jermakow (Radio Olsztyn – pilot załogi)

Samochody biorące udział w 37 Rajdzie Kormoran, fot. Wojciech Jermakow

Więcej w wyścig
Kolarskie kryterium uliczne Modrzewina Race

W Elblągu rozegrano kolarskie kryterium na 9 kilometrowej pętli po ulicach Modrzewiny. W kilku kategoriach wiekowych z upalną aurą i dystansami rywalizowało ponad 80 kolarzy m....