Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zamiast do szkoły wolała iść do centrum handlowego. Nietypowy finał poszukiwań 9-latki z Olsztyna

Szczęśliwy, ale również niespodziewany koniec miały poszukiwania zaginionej 9-latki z Olsztyna.

Matka dziewczynki dowiedziała się, że córka zaraz po dotarciu do szkoły, wyszła z placówki w nieznanym kierunku.  Wraz z nauczycielami sprawdziła okoliczny teren oraz miejsca, do których mogła pójść 9-latka.

Dziecka nie udało się znaleźć, więc matka zaalarmowała policję – mówi sierżant Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie:

Z uzyskanych informacji wynikało, że 9-latka mogła udać się do pobliskiej galerii handlowej. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się trafne, dziecko zostało odnalezione po kilkudziesięciu minutach na terenie jednego z placów zabaw w centrum handlowym. 9-latka cała i zdrowa wróciła do swojego opiekuna. W trakcie czynności wykonywanych przez policjantów okazało się, że matka zaginionej dziewczynki była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Olsztynie do odbycia kary pozbawienia wolności za nieopłaconą grzywnę.

00:00 / 00:00

Kobieta natychmiast uregulowała zobowiązania finansowe i mogła wrócić do domu.

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, centrum handlowe, poszukiwania, matka, grzywna, 9-latka
Nielegalnie pobierała rentę po zmarłej matce i fałszowała dokumenty. Ubezpieczyciel stracił prawie 14 tysięcy złotych

Chciała oszukać ubezpieczyciela - odpowie przed sądem. Wpłynął akt oskarżenia przeciwko 52-latce, która odpowie za pomocnictwo oszustwa i fałszowanie dokumentów. Sprawa dotyczy nieuprawnionego pobierania świadczenia należnego...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV