Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zamiast na imprezę sylwestrową trafili za kratki

Fot. Policja

 Węgorzewscy policjanci podczas rutynowej kontroli znaleźli w volkswagenie, którym jechało dwóch mężczyzn tabletki ecstasy i marihuanę oraz wagę elektroniczną tzw. ,,dilerkę”.

19-letni kierowca tłumaczył, że służy mu ona do odmierzania… farb do lakierowania. Policjanci nie uwierzyli i kontynuowali poszukiwania w mieszkaniu znajomego kierowcy. U 26-latka znaleźli reklamówkę z suszem roślinnym i 49 sztuk niebieskich tabletek. Właściciel mieszkania tłumaczył, że tabletki ekstazy były przeznaczone na sylwestrową zabawę.

Mieszkańcy gminy Węgorzewo zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Za posiadanie środków odurzających mężczyznom grożą kary nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: A.Socha
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w narkotyki, marihuana
23-latek podejrzany o handel narkotykami. Mieszkaniec powiatu braniewskiego miał amfetaminę, tabletki ecstasy i marihuanę

Mężczyznę objęto policyjnym dozorem. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań. 23-latkowi zarzucono udzielanie środków odurzających i ich posiadanie. Policjanci dostali informację, że mężczyzna może kierować autem będąc...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV