Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zamknięte kina nie przeszkodziły. Można już w domu obejrzeć „Hejtera” Jana Komasy!

© Fot Jaroslaw Sosinski / NAIMA FILM, OPERATOR Radek ?adczuk, PRODUCENT NAIMA FILM, REZYSER Jan Komasa

Najnowszy obraz Jana Komasy, twórcy nominowanego do Oscara „Bożego Ciała”. Niespełna 2 tygodnie po premierze kinowej dostępny online.

Wprowadzony na ekrany kin 6 marca najnowszy obraz Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” od dziś dostępny jest w serwisach VOD! To nie żart, ani wpadka. To wreszcie dobra wiadomość ze świata kina w dobie panującej epidemii koronawirusa. Pierwszy raz w historii polskiego rynku filmowego tak wielka i wyczekiwana produkcja stała się dostępna online zaledwie 12 dni po premierze kinowej. Dystrybutor filmu Kino Świat dokonuje rzeczy przełomowej, idąc ramię w ramię z amerykańskim gigantem – Universal Studios, który przed paroma dniami ogłosił wprowadzenie na VOD obecnych jeszcze na ekranach USA filmów „Niewidzialny człowiek”, „Polowanie” i „Emma”.

Premiera internetowa rewelacyjnie przyjętego przez krytyków i publiczność cyber-thrillera z Maciejem Musiałowskim w roli głównej jest również wspaniałą okazją, by za jednym zamachem obejrzeć dwa ostatnie filmy Jana Komasy – od 16 marca bowiem na VOD dostępne jest także nominowane do Oscara i obsypane nagrodami na festiwalu w Gdyni „Boże Ciało” – jeden z największych sukcesów polskiego kina ostatnich lat.

„Sala samobójców. Hejter” trafi na VOD w dwóch turach. Od 18 marca dostępna będzie w serwisach Canal+, Player + oraz UPC. 25 marca z kolei dołączy do ofert pozostałych platform VOD, takich jak: Cyfrowy Polsat, Ipla, VoD.pl, Chili, Vectra, Multimedia Polska, Play i Netia.

 

Ł.A/mat. prasowe

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Przewodniczący Rady Miasta Olsztyna: Marcowa sesja odbędzie się. Są tematy, które nie mogą czekać

Olsztyńscy radni zbiorą się mimo stanu zagrożenia epidemicznego. Przewodniczący Rady Miasta Olsztyna Robert Szewczyk ogłosił, że marcowa sesja odbędzie się w terminie, czyli 25 marca. Radni...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV