DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Szokujący początek rywalizacji biało-czerwonych na piłkarskich mistrzostwach świata! Senegal pokonał Polskę 2:1

Mecz Polska-Senegal. Fot. FB Mundial2018/Łączy nas piłka

Za nami pierwszy mecz Polaków na mundialu w Rosji.  Nasza drużyna nie zdołała pokonać Senegalu przegrywając 1:2.

Pierwszego samobójczego gola strzelił Thiago Cionek w 37 minucie spotkania. W 60 minucie gola dla Senegalu zdobył Mbaye Niang. W 86. minucie meczu gola dla biało-czerwonych zdobył Grzegorz Krychowiak.

Dziesięciu znanych mieszkańców Warmii i Mazur biorących udział w naszej radiowej zabawie Mundial Ekspert próbowało odgadnąć wynik dzisiejszego meczu. Nikomu się to nie udało. Żaden z naszych ekspertów nie przewidział przegranej polskiej reprezentacji. Po pierwszej rundzie zabawy wszyscy Mundial Eksperci mają na koncie 0 punków.

Kolejna szansa na zdobycie punktów już w niedzielę. Polska reprezentacja zmierzy się Kolumbią. Mecz, który rozegrany zostanie w Kazaniu rozpocznie się o godzinie 20.

Redakcja: BSChromy