Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
IMIENINY: Leoncjusza, Michała, Renaty
EUR: 4.2812 CHF: 3.6385
USD: 3.6252 GBP: 4.8814
Logowanie
 

Zatrzymali kibiców, którzy rzucali petardy

Policja zabezpiecza mecz, Fot. KWP

W piątek o godzinie 20.00 na stadionie w Ostródzie odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Sokół Ostróda – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Podczas meczu przyjezdni kibice rzucali petardy. Interweniowała policja. Zatrzymano 10 kibiców.

By zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom imprezy oraz mieszkańcom miasta na miejscu pracowali policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, Ostródy i Nowego Miasta Lubawskiego.

Podczas zabezpieczenia meczu, funkcjonariusze odnotowali kilka incydentów związanych z używaniem materiałów pirotechnicznych przez kibiców Nowego Miasta Lubawskiego.  Po interwencji policjantów 10 przyjezdnych kibiców zostało zidentyfikowanych i zatrzymanych. 5 z nich za popełnione wykroczenie zostało ukaranych mandatami karnymi. Natomiast pozostali będą tłumaczyć się ze swojego zachowania w sądzie.

 (kwp/asocha)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w mecz, kibice, Sokół Ostróda
Stomilowi nie udało się #PokonacLegende. Olsztynianie przegrali u siebie z Górnikiem Zabrze :-(

W meczu 30. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi Stomil Olsztyn nie osiągnął postawionego sobie celu i na własnym stadionie przegrał z Górnikiem Zabrze. Stomil Olsztyn - Górnik...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV