Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zawód czy płeć nie ma znaczenia. Każdy może zostać sędzią piłkarskim

Gwiżdż na wszystko i #ZostańSędzią!

😉 Gwiżdż na wszystko i #ZostańSędzią! jak Szymon, Gabrysia, Krystian, Piotrek, Ilona, Wojtek, Dawid i reszta!📣 Przygodę z sędziowaniem rozpoczniesz zapisując się na kurs 👇http://wmzpn.pl/?p=9273

Opublikowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej Poniedziałek, 6 stycznia 2020

#ZostańSędzią – pod takim hasłem Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej zachęca do udziału w kursach sędziowskich. Organizatorzy nie ukrywają, że liczą także na udział kobiet.

Kurs dla przyszłych arbitrów piłkarskich rusza na początku lutego.  – Sędziować można w każdym wieku, tu nie ma ograniczeń. Piłkarze, studenci, uczniowie, każdy może dołączyć do naszej inicjatywy. Liczymy także na udział pań – mówi Emil Wojda z WMZPN.

Zajęcia odbywać się będą w weekendy (1-2 lutego 2020 r. oraz 15-16 lutego 2020 r.) – Pierwszy dzień będzie poświęcony zdobywaniu wiedzy teoretycznej. W niedzielę nasi instruktorzy poprowadzą zajęcia praktyczne, a zdobyta wiedza zostanie wykorzystana na boisku – dodaje Emil Wojda.

W marcu odbędzie się egzamin końcowy – teoretyczny oraz kondycyjny. Kandydaci, którzy pomyślnie zdadzą egzamin, zostaną członkami Warmińsko-Mazurskiego Kolegium Sędziów i zdobędą uprawnienia sędziego próbnego, dzięki którym będą mogli sędziować mecze piłkarskie w okręgu warmińsko-mazurskim.

Więcej o kursach dla sędziów przeczytasz klikając w link.

Źródło: WMZPN
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, sędzia, kurs, Emil Wojda
Paweł Juszczyszyn pojedzie do Kancelarii Sejmu. Sędzia ma przejrzeć listy poparcia do nowej KRS

Sędzia Paweł Juszczyszyn z Olsztyna pojedzie 21 stycznia do Kancelarii Sejmu, aby osobiście przejrzeć listy poparcia do nowej KRS – poinformował sędzia Olgierd Dąbrowski-Żegalski, rzecznik prasowy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV