Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zawody wędkarskie policjantów poniżej oczekiwań. Największa złowiona ryba ważyła ćwierć kilograma

Fot. A. Skrago

30 policjantów,  strażaków i strażników więziennych wystartowało w pierwszych drużynowych spiningowych zawodach wędkarskich powiatu ostródzkiego. 

Rywalizacja odbyła się na jeziorze Narie koło Morąga. Dwuosobowe zespoły na łodziach przez kilka godzin starały się udowodnić, że służby mundurowe także z wędką dają sobie świetnie radę. Jak podkreślali komendant komisariatu policji w Morągu nadkomisarz Marek Kaszuba i jego zastępca nadkomisarz Bogdan Królikowski efekty zawodów były różne.

00:00 / 00:00

Warunki były bardzo trudne, bo ryba nie brała. Kilka udało się jednak złapać. Dwie medalowe pozycje zajęły ekipy policjantów z komisariatu w Morągu. Puchar komendanta powiatowego policji w Ostródzie odebrali Robert Rozbicki i Andrzej Dąbrowski. Między policjantami na drugim miejscu uplasowali się strażacy z Ostródy: Tomasz Długiński i Jarosław Stefaniuk.

Tomasz Długiński odebrał też nagrodę za największego okonia.Okaz ważył 250 gramów. Nieważna masa, liczy się dobra zabawa i relaks – przekonywali uczestnicy zawodów. Zwycięzcy złowili w sumie prawie kilogram ryb. Policjanci zapewniają, że z łapaniem przestępców idzie im zdecydowanie lepiej.

Posłuchaj relacji Aleksandry Skrago

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Autor: ASkrago
Redakcja: BSChromy

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, strażacy, ryby, jezioro, służby mundurowe, powiat ostródzki, łowienie, zwody wędkarskie, straż więzienna
Policjant z Bartoszyc najlepszym dzielnicowym na Warmii i Mazurach

W dwudniowych zmaganiach w pięciu konkurencjach uczestniczyło 38 dzielnicowych. Najlepszy okazał się młodszy aspirant Łukasz Grabczak z Bartoszyc. W ręce zwycięzcy powędrował puchar przechodni Komendanta Wojewódzkiego...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV