Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zdjęcie Beyonce najpopularniejszą fotografią 2017 roku na Instagramie

Fot. Beyonce/Instargram

 

Zdjęcie ciężarnej Beyonce okazało się najpopularniejszą fotografią tego roku na Instagramie. Obrazek polubiło ponad 11 mln użytkowników.

W czasach social mediów najlepszą platformą do dzielenia się przemyśleniami, ale również ważnymi chwilami w życiu okazują się media społecznościowe. To narzędzie wykorzystała Beyonce ogłaszając swoją drugą ciążę.

Fotografia piosenkarki w stanie błogosławionym pozującej w bieliźnie i welonie, siedzącej przed kwiatową aranżacją, okazała się największą sensacją i najchętniej lajkowanym zdjęciem na Instagramie w mijającym roku.

Zdjęcie okazało się niemal ikoniczne – ta fotografia doczekała się wielu kopii, jak również malarskiej interpretacji. Choć zdjęcie artystki okazało się najbardziej popularną fotografią, sama piosenkarka znajduje się dopiero na czwartym miejscu w rankingu popularności na Instagramie tuż za Seleną Gomez, Arianą Grande i Cristiano Ronaldo.

Źródło: PAP Life

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zdjęcie, Beyonce
Rośnie moda na turystykę genealogiczną. Rodziny przemierzają setki kilometrów, aby poznać losy przodków

  W Katalonii panuje moda na poszukiwanie informacji o swoich przodkach. Wielu mieszkańców tego regionu Hiszpanii uczestniczy w weekendowych wycieczkach do miejsc, w których przed wiekami...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV